A Budapesti Gazdasági Szc Giorgio Perlasca Vendéglátóipari Technikum és Szakképző Iskola ideiglenes felvételi jegyzéke a 2023/2024. tanévre

Kedves Szülő, Leendő Diákunk!

Lentebb közöljük az intézmény ideiglenes felvételi jegyzékét.

Felhívjuk szíves figyelmét/figyelmedet, hogy a jegyzékben elfoglalt hely NEM VÉGLEGES, a rangsorban elfoglalt helyről a tanuló LÉNYEGESEN ELŐBBRE KERÜLHET és felvételt nyerhet intézményünkbe.

Amennyiben mindenképpen a Giorgio diákja szeretnél lenni javasoljuk, hogy módosítsd jelentkezési sorrendedet és iskolánkat első helyen jelöld meg!

Minden további információval állunk szíves rendelkezésükre!

Az észrevételeit, kérdéseit kizárólag írásban a titkarsag@perlasca.hu email címre várjuk!

Felvételi jegyzék ( rákattintva a képzés megnevezésre elérhető )

0502Cukrász szaktechnikus5 év képzési idő
0501Szakács szaktechnikus5 év képzési idő
0503Vendégtéri szaktechnikus5 év képzési idő
0302Cukrász3 év képzési idő
0301Szakács3 év képzési idő
0303Pincér – Vendégtéri szakember3 év képzési idő

Mivel egy tanuló több tagozatkódot, illetve több intézményt is megjelölhetett a felvételi eljárás során, de csak egy iskola egy tagozatkódjára fog felvételt nyerni. A lista az összes olyan tanulót tartalmazza, aki valahányadik helyen megjelölte intézményünket. A listában CTRL + F billentyű lenyomásával keresheti oktatási azonosítóját!